29,05,2024

Djali i vendos zjarrin shtëpisë, tre të plagosur

Must Read
zjarri-shkoder-800x445

Sipas policisë dyshohet se djali i familjes Neziri, që vuante nga një sëmundje mendore t’i ketë vendosur flaken shtëpisë qëllimisht. 25-vjeçari ka hapur bombolën e gazit dhe i ka vënë flakën.

Në gjendje të rëndë për jetën është kryefamiljari Islam Neziri. Flakët janë përhapur në 2 dhomat e shtëpisë 1-katëshe, ndërsa brenda banesës ka qenë edhe bashkëshortja e 64-vjecarit. Të tre të plagosurit janë dërguar në urgjencën e spitalit të Shkodrës. I moshuari është dërguar në Tiranë për shkak se ndodhet në gjendje kritike. /tvklan.al 

 

The post Djali i vendos zjarrin shtëpisë, tre të plagosur appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img