04,06,2023

Ditë e veçantë për Rakiticin (Foto)

Must Read

rakitic_1460183880-1632176

Ivan Rakitic në ndeshjen ndaj Real Sociedadit do ta zhvilloj ndeshjen e 100-të në fanellën e Barcelonës

Ndeshja mes Real Sociedadit dhe Barcelonës do të jetë e veçantë për mesfushorin kroat, Ivan Rakitiç.

Ish anëtari i Sevillas sonte do ta zhvilloj ndeshjen e 100-të në fanellën e Barcelonës, përcjell Express.

evilla, ka statistika të mira me ekipit katalunas. Ai ka regjistruar 79 fitore, 11 barazime dhe 9 humbje /Express/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img