15,06,2024

Digjet një veturë në dalje të tunelit Tiranë-Elbasan

Must Read

Mësohet se makina “Benz C Class”, po drejtohej nga një vajzë, dhe ka marrë flakë menjëherë sa ka dal nga tuneli Tiranë-Elbasan.

Në vendin e ngjarjes mbërritën forcat zjarrfikëse dhe policia.

Nga hetimet paraprake të policisë, mësohet se makina e cila po drejtohej nga një vajzë është djegur pasi është nxehur motori.

Policia njoftoi se nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img