28,05,2024

Digjet një veturë civile në Mitrovicë

Must Read

vetura-djegggggg-1

Në Mitrovicë në rrethana të panjohura është djegur një veturë civile.

 Njësiti i zjarrfikësve ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.

Policia është duke e hetuar rastin, transmeton Klan Kosova.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img