28,09,2023

Digjet një veturë civile në Mitrovicë

Must Read

vetura-djegggggg-1

Në Mitrovicë në rrethana të panjohura është djegur një veturë civile.

 Njësiti i zjarrfikësve ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.

Policia është duke e hetuar rastin, transmeton Klan Kosova.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Rektori Bajraktari mori pjesë në Konferencën e 7-të shkencore të Ballkanit Perëndimor në kuadër të Procesit të Berlinit

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, njëherit edhe kryesues i Konferencës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img