02,12,2023

Digjet një makinë në aksin Fier-Patos

Must Read
Vetura e djegur, ilustrim

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Fier – Patos në vendin e quajtur ish-parku i mallrave, raporton “Ora”.

Zjarrfikësja ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka vënë flakët nën kontroll.

Dyshohet se shkak për djegien e makinës është bërë një shkëndijë në impiantin elektrik të motorit

 

The post Digjet një makinë në aksin Fier-Patos appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img