21,02,2024

Digjet hashash në klasë, asfiksohen 4 nxënëse

Must Read
Hashash

Nxënëset kanë treguar se tymi i ka asfiksuar kur kanë hyrë brenda në klasë.

“Nuk ka qenë tym duhani. Kur u futëm në klasë filluan të na merren mendët dhe të vjellim”, kanë thënë nxënëset.

Në shkollë kanë mbërritur forcat e policisë që kanë nisur hetimet.

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Arrestohet Visar Avdyli, personi i kërkuar nga Norvegjia për një vrasje

Policia e Kosovës ka arrestuar në Ferizaj shtetasin kosovar me inicialet V.A, që ishte i kërkuar me udhërarrest ndërkombëtar. Sipas...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img