25,06,2024

Dhunohet dhe grabitet studentja në mes të Tiranës

Must Read

Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes thanë se, një grabitës i mori vajzës telefonin. Në momentin e ngjarjes, e reja, që mësohet se është studente, nuk e ka lëshuar telefonin nga dora.

Por hajduti më pas e ka sulmuar duke e goditur dhe rrëzuar. E reja ka rënë në tokë, ndërsa mësohet se është rrëzuar në një shkallë pallati, duke marrë disa dëmtime.

The post Dhunohet dhe grabitet studentja në mes të Tiranës appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img