21,02,2024

DETAJET: Vrasja e 40-vjeçarit, e shkuara kriminale e viktimës, ja pistat ku heton policia

Must Read

a-100-650x358

Saimir Beqiri rreth 40 vjeç, është personi që u gjet i vdekur sot në oborrin e një lokali në periferi të Elbasanit. Policia thotë se ai është ekzekutuar me armë zjarri gjatë natës, ndërkohë që trupi i tij i pajetë u gjet gjatë ditës së sotme.

Mësohet se viktima nuk ishte një person i panjohur për uniformat blu, pasi ishte me precedent të mëparshëm penal. Hetimet e policisë janë përqëndruar në pistën e hakmarrjes pasi viktima ka qenë më parë i përfshirë në trafik droge dhe shfrytëzim prostitucionit jashtë vendit.

Burime jozyrtare thonë se Beqiri ka qenë i përfshirë para disa vitesh edhe në një vrasje, por kjo mbetet ende për t’u konfirmuar nga hetimet e policisë.

Në oborrin e lokalit ku u gjet i ekzekutuar 40-vjeçari, aty pranë ndodhet edhe një karburant që është në pronësi të tij. /Syri

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjendet e vdekur një grua në autostradën “Arbën Xhaferi”

Një grua është gjetur pa shenja jete në autostradën “Arbën Xhaferi” në drejtimin Ferizaj-Prishtinë, në dalje të fshatit Babush, Rastin...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img