02,12,2023

Dështon Chelsea

Must Read

chelseaaa_1460217251-2207613

Swansea ka mposhtur Chelsean me rezultat minimal 1:0 në xhiron e 33’të në Premierligë.
Pas gjashtë ndeshjeve pa humbje, skuadra e Guus Hiddink është mposhtur në Premierligë nga Swansea me rezultat minimal 1:0.
Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi Gylfi Sigurdsson në minutën e 26’të.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img