20,05,2024

Dështim total, ja parashikimet qesharake që nuk i dolën Mourinhos për Botëror

Must Read

Jose Mourinho ka dështuar keq në parashikimin e tij për Kupën e Botës.
Mourinho ka parashikuar se në finalen e madhe do të takohen Argjentina dhe Portugalia, përcjellë “Lajmi.net”.
Mirëpo, që të dy skuadrat u eliminuan dje.
Më poshtë mund të shihni skemën të Mourinhos, me shumë huqje në parashikime. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img