03,12,2023

Dëshmia tronditëse: Ai doli me trupin e Bledarit, nxori një thikë dhe i preu kokën

Must Read

Sipas mediave një nga autorët e arrestuar për rastin e përshkroi ngjarjen në këtë mënyrë:

“Shkuam të tre tek kasollja dhe i ramë portës, ndërkohë që ai hyri brenda e në ndenjëm jashtë.

Dëgjuam një të shtënë arme e më pas pamë që doli me trupin e Bledarit.

Nxori një thikë dhe i preu kokën.

Me pas e futi atë në një thes duke na thënë se do ta çonte në Shqipëri, t’ja tregonte atij që e kishte porositur”, citon CNN grek një nga shqiptarët e arrestuar si bashkëpunëtor në krim.

Sipas të arrestuarit, viktima kishte marrë 20 mijë euro nga shitja e kokainës, para të cilat nuk ia kishte kthyer të zotëve.

Krimi i rëndë ndodhi më 9 maj në rajonin malor të Thesprotia.

I dyshuar kryesor është kushëriri i viktimës Krenar Tërpollari, i cili sipas grekëve mendohet se fshihet në Shqipëri.

The post Dëshmia tronditëse: Ai doli me trupin e Bledarit, nxori një thikë dhe i preu kokën appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img