20,05,2024

Deschamps me fjalë të mëdha për Mbappen

Must Read

Didier Deschamps ka vetëm fjalë të mëdha për Kylian Mbappen.
Ai tha se Mbappe ka qenë i shkëlqyer gjatë gjithë Botërorit, jo vetëm në ndeshjen ndaj Argjentinës, përcjellë “Lajmi.net”.
“Kylian mori lëvdata pas ndeshjes kundër Argjentinës, por çdo gjë që ai ka bërë në këtë Botëror ka qenë e shkëlqyer”, deklaroi Deschamps.
“Eshtë vetëm 19 vjeç dhe do të rritet më tej. Ka ende shumë për të dhënë. Ende nuk e kemi parë më të mirën prej tij. Të gjithë ne presim shumë prej tij”, shtoi ai. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img