22,02,2024

Derbi i ‘çmendur’, Arsenali barazon rezultatin [Video]

Must Read

Kosci-e1460207992801-780x439

Është duke u zhvilluar një derbi i çmendur në Angli mes West Ham United dhe Arsenalit.

Pasi fillimisht Arsenali kishte epërsi të dy golave 0-2, West Ham riktheu gjithçka duke shënuar tre gola nëpërmjet Andy Caroll.

Por tani Arsenali ka barazuar rezultatin 20 minuta para fundit të ndeshjes.

Ka qenë qendër mbrojtësi francez Laurent Koscielny që ka shënuar golin e tretë për ekipin e tij pas asistimit nga Dany Welbeck. /Telegrafi

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img