22,06,2024

Deputeti diamante gruas për ditëlindje: Të dua edhe pse të mërzita që hyra në politikë

Must Read

Ky postim është bërë dje, kur bashkëshortja e tij festonte ditëlindjen dhe ai nuk është kursyer aspak për ti dhuruar një komplet e  diamant.

Por edhe një dedikim special për të.

Postimi i plotë:

Kam 20 vjet që të bëj dhurata për ditëlindje dhe çdo vit më jep motiv më shumë të jem me ty. Ke 20 vjet që më gëzon çdo mëngjes dhe mbrëmje dhe çdo minutë, sa herë hap sytë dhe të kam pranë ty. Jeta ime ka qenë e ngopur me dashurinë që më ke dhuruar, me 3 yjet e jetës sime Ilenia, Eda, Kevin.

Të dua pa asnjë mëdyshje edhe pse të kam mërzitur kur hyra në politikë pa dëshirën tënde, por gjithmonë më ke mbështetur. Je aq e dashur sa më do edhe me këtë padrejtësi që të kam bërë fëmijëve dhe ty duke ju dhënë pak nga koha jone ë çmuar edhe politikës e njerëzve në nevojë për pak mirësi .

Të dua dhe të uroj plot dashuri përvjetorin tënd. Të uroj shumë lumturi në jetë!

ImageImage

The post Deputeti diamante gruas për ditëlindje: Të dua edhe pse të mërzita që hyra në politikë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img