25,06,2024

Deputetët e 2 korrikut: Demarkacioni dhe Asociacioni janë vendime më të lehta (VIDEO)

Must Read

Patën treguar guxim kur më 2 korrik të vitit 1990 dolën para Kuvendit dhe e shpallën Kosovën Republikë.

Në kohën kur Serbia kishte marr nën kontroll gjithçka në Kosovë ky doli të jetë një vendim i rëndësishëm, njofton Klan Kosova

Disa prej deputetëve të asaj kohe po thonë se krahasuar me deklaratën kushtetuese të 2 korrikut, çështja e demarkacionit dhe asociacionit janë vendime më të lehta.

Nëse asgjë tjetër bile thonë se kishin dal me qëndrim unik.

13533272_870518749759048_3097098342764701639_n

13516267_870518729759050_8510678279286235324_n

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img