04,12,2023

Dënohet me 1 vit burg djali i deputetit

Must Read

Ai pati një konflikt me disa persona të cilët i kishin ngacmuar të dashurën.

Pasi i dhunoi, Fufi mbante me vete një pistoletë nga frika. Pistoletën e kishte fshehur në çantën e një shoqeje klase.

Dënimi i adoleshentit dhe shoqes së tij u konvertua në shërbim prove për shkak të moshës së vogël.

The post Dënohet me 1 vit burg djali i deputetit appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img