27,02,2024

Dëmtojnë dyert e shkollës

Must Read

gjon-serreq

Persona të panjohur kanë depërtuar në brendinë e një shkolle fillore në Pejë dhe aty kanë arritur t’i dëmtojnë disa dyer.

Ende nuk dihet arsyeja, megjithatë nuk raportohet të ketë ndodhur ndonjë vjedhje. Njësit policore janë duke hetuar rastin./KosovaPress

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img