29,05,2024

Deklarata emocionuese e Cavanit pas fitores: Tani në vendlindjen time…

Must Read

Edinson Cavani ka folur pas ndeshjes ndaj Portugalisë.
Heroini Uruguait që shënoi dy gola, është optimist për rrugën drejt finales, përcjellë “Lajmi.net”.
“Jam shumë i lumtur për këtë gjë që kemi arritur. Është diçka shumë emocionuese për mua”, deklaroi Cavani.
“Fjalët në këto momente më mungojnë. Kam shpresë të ecim përpara dhe ta çojmë deri në fund këtë kompeticion”.
“Mendoj se mund ta imagjinoj çfarë feste po bëhet në Uruguai tani. Dëmtimi im? Pësova një goditje, por shpresoj të jem gati për Francën”, shtoi ai. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img