21,04,2024

De Biasi zbulon pse e bëri kapiten Agollin dhe jo Mavrajn

Must Read

Por, një mendim të tillë nuk e ndan edhe Gianni de Biasi, i cili tha se Mavraj është pjesë e programit të tij dhe nuk ka asnjë problem.

Ai po ashtu tregoi pse Agolli mori shiritin e kapitenit e jo Mavraj.

“Është një budallallëk që ka dalë nga mediet. Mavraj është i përfshirë në programin tonë të kombëtares. Ai na vlerëson shumë, i pëlqen gjithashtu që të jetë kapiteni, por për hierarki moshe dhe numër ndeshjesh, Agolli ka më shumë eksperiencë. Kur Agolli ta lërë futbollin dhe nëse Mavraj do të sillet mirë, do të jetë kapiten”, tha Gianni De Biasi për Top Channel.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img