03,06,2023

De Biasi flet shqip, kështu i shqipton emrat e futbollistëve (Video)

Must Read

debiasi

Gianni De Biasi, selektori i Shqipërisë, ka mësuar shumë fjalë shqipe gjatë drejtimit të kuqezinjve.

Super Sport ka realizuar një intervistë ndryshe me elektorin e Kombëtares shiqptare, Gianni De Biasi. Trajneri italian ka treguar njohuritë e tij me gjuhën shqipe dhe mënyrën se si ai komunikon ne kuqezinjtë.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=v3gbXnLPHxg]

- Advertisement -spot_img
Të fundit

 I mituri në Ferizaj theret me thikë në kokë, i dyshuar një moshatar i tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në fshatin Mirash të Ferizajt, ku një person i mitur ka mbetur...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img