04,06,2023

Dalin në skenë detaje nga jeta private e boksierit Nuri Seferi

Must Read

nuri-seferi-500 (1)

Nuri Seferi, apo siç quhet ndryshe Tajsoni shqiptar gjatë një intervite ka folur edhe për jetën e tij private.

Seferi i cili jeton në Zvicër nuk tregon shumë për jeton private. Ai ka thënë me shaka se ëshët martuar dhe me fëmijë.

Ndërsa Lajmi.net merr vesh nga një person i cili është shoqëruar me të deri rreth para dy vitesh se ai është i martuar dhe bashkëshortja e tij është nga Shqipëria me të cilën e ka një vajzë e cila quhet Melisa.

Seferi, ka pasur gjithsej 43 ndeshje në karrierën e tij si boksier, ku disa herë ka qenë kampion evropian.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img