29,05,2024

Daçiqi me fushatë zgjedhore edhe në Graçanicë (Foto)

Must Read

12980781-10207712019352438-1302835440-o_1698

Zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë së Serbisë, Ivica Daçiq, pritet që pas 30 minutave të vizitojë manastirin në Graçanicë. Aty tanimë kanë dal simpatizantët e partisë së tij, të cilët hynë në manastirëme pankarta dhe flamuj, kurse një pjesë tjetër po e presin jashtë rrethojave të manastirit.

Daçiq së pari do ta vizitojë manastirin dhe pastaj do t’i drejtohet qytetarëve me një fjalim.

izita e Daçiqit është me arsyetimin se do t’i vizitojë patrikanën e Pejës, kishën e Levishës në Prizren dhe manastirin e Graçanicës, por jo edhe për fushatë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të Serbisë. /KosovaPress/

12986627-10207712079713947-1353387761-o12992038-10207712019592444-419705017-o12970170-10207711980311462-1814642958-o12986344-10207711981111482-1022484708-o

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img