04,06,2023

Costa dhe Tiago mahnitën shikuesit me këto lëvizje (Video)

Must Read

costa-tiago

Bayerni ka hedhur edhe një hap drejt titullit të Bundesligës në fundjavë, pas fitores 3-1 ndaj Stuttgart.

Para kësaj ndeshje, Douglas Costa dhe Thiago Alcantara mahnitën shikuesit gjersa po bënin nxemjet.

Shikoni videon më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img