30,09,2023

Conte zyrtarizohet sot si trajner i këtij ekipi

Must Read

484824931-650x358

Antonio Conte pritet të zyrtarizohet sot si trajner i ri i Chelseat.
Kështu kanë shkruar mediat italiane në mëngjesin e sotëm, të cilat kanë bërë të ditur që Conte ka mbërritur mbrëmë në Londër.

Ai ka arritur marrëveshje me shefin e klubit londinez, Roman Abramovich dhe kontrata e tij do të jetë 3-vjeçare, përcjellë lajmi.net.

Conte do të përfitojë 15 milionë funte nga kjo kontratë, plot 5 në sezon.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img