21,04,2024

Conte i zhgënjyer me barazimin e Chelsea

Must Read

Chelsea nuk arriti të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Burnley, në kuadër të xhiros së 25-të.

“Ne duhet të jemi të pakënaqur për këtë pikë sepse mendoi se ata nuk lejuan që të zhvillojmë lojën tonë. Kemi mundur të fitojmë, është jo mirë sepse ne e filluam mirë ndeshjen dhe krijuam shanse për të shënuar gola, por pastaj Burnley gjeti golin nëpërmjet gjuajtjes së lirë”, ka deklaruar Conte pas ndeshjes, përcjell lajmi.net.

“Por tani për ne është e rëndësishme që të kemi një fillim të ri. Barazuam, morëm një pikë dhe duhet të jemi pak të zhgënjyer”, ka shtuar ai.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.  

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img