25,05,2024

‘Çmendet’ trajneri i Atleticos, hedh tjetër top në fushë për t’i ndërprerë aksionin kundërshtarit (Video)

Must Read

simeone2

Trajneri i Ateltico Madrid, Diego Simeone, bëri një veprim ‘të çmendur’ në takimin Atletico – Malaga në fundjavë.

Gjatë një kundërsulmi të Malagas, Simeone hodhi një tjetër top në fushë, për t’i penguar ekipit kundërshtar.

Simeone më pas u ndëshkua nga gjyqtari dhe u desh ta përcjellte pjesën e mbetur të ndeshjes nga tribunat.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

https://www.youtube.com/watch?v=iODUyu93Dvo

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img