14,07,2024

City e bën historinë, mund PSG-në dhe e arrin gjysmëfinalen (Video)

Must Read

video-1

Manchester City është kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve për herë të parë në histori. Kevin De Bruyne shënoi golin e fitores për Cityn, duke u kualifikuar me rezultat 3-2 të përgjithshëm.

https://www.youtube.com/watch?v=RJ0SAwJy_2o

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj – komunë e tretë me numrin më të madh të banorëve në Kosovë

109,345 është numri i banorëve të Komunës së Ferizajt, statistikë e publikuar sot nga Agjencia e Statistikave të Kosovës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img