02,12,2023

Çfarë po ndodhë kështu me Shaqirin? (Foto)

Must Read

xherdanshaqirihighs_v3kpp0me6ec01q5kup24eytfg

Xherdan Shaqiri ka zhgënjyer sërish.

Mesfushori kosovar Xherdan Shaqiri pati një tjetër paraqitje të dobët për ekipin e tij Stoke City, në përballjen ndaj Tottenhamit në Premier Ligë.

Shaqiri u zëvendësua në fillimin e pjesës së dytë, me sulmuesin spanjoll Joselu.

Stoke e Shaqirit po pëson humbje të thellë në këtë takim, ku aktualisht është duke u mposhtur 3-0 nga Tottenham. /Gazeta Blic/

shaqiri

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img