21,05,2024

Cavani me gol mjeshtëror rikthen epërsinë e Uruguait

Must Read

Uruguai përmes sulmuesit Edinson Cavani, ka rikthyer epërsinë në 2:1.
Cavani shënoi një gol mjeshtëror në minutën e 62’, për 2:1.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img