21,04,2024

Casillias konfirmon të ardhmen

Must Read

kasilas-780x439

Ish-portieri i skuadrës së Real Madridit, Iker Casillias ka refuzuar të transferohet në Amerikë.

Kohëve të fundit kishin filluar spekulimet sa i përket të ardhmes së tij duke shkruar se është shumë afër largimit nga Porto drejt klubeve Amerikane.

“Nuk do të shkoj në Miami. Jam shumë i lumtur këtu. Të gjithë më kanë mirëpritur për mrekulli”, ka përfunduar ai, shkruan telegrafi.

Casillas kaloi si lojtar i lirë para dy viteve nga radhët e klubit të Real Madridit për te skuadra e Portos.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img