18,05,2024

“Casa Totti”, starton programi komik me legjendën e Romës

Must Read

Francesco Totti dhe bashkëshorten e tij, Show Gilr-in Ilary Blasi do t’i shohim së shpejti në ekranin e vogël.
Blasi, e cila është edhe ortake në një shtëpi prodhimi, po projekton një serial që ironizon jetën familjare të Tottit dhe bashkëshortes së tij.
Titulli mund të jetë “Casa Totti”, raporton “Chi”. Ky projekt pritet të jetë shumë komik, duke pasur parasysh edhe natyrën e ish-yllit të ekipit të Romës, ku i është dedikuar edhe një libër me titull “Të gjitha barcaletat e Tottit”. Në ditët në vijim priten detaje të reja rreth këtij projekti.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img