12,04,2024

Çartet Meta, e telefonon Ramën dhe e quan ‘derr’

Must Read
Ilir Meta e Edi Rama

Por ky inat nuk nisi në mëngjes. U krijuar në orën 1 të mesnatës ai ka pasur një telefonatë nga kryeministri Edi Rama ndërsa Meta ishte në zyrën e tij në kryesinë e Kuvendit.

Pak a shumë telefonata e Ramës ka qenë ironike. Ai e ka pyetur Metën se cfarë po ndodh pasi po shikonte lajmet në tv dhe nuk po kuptonte gjë, raporton droni.al.

Përgjigja e Metës ka qenë e papërmbajtur. Burime të afërta me kryetarin e Kuvendit dëshmojnë se Meta ka shpërthyer në të shara duke e pyetur fillimisht se cfarë ishte ajo që kishte bërë.

“Nuk je mirë, o derr”, i ka thënë Meta. Më pas biseda ka vijuar me fyerje të tjera.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, është shprehur i tronditur pas ngjarje së rëndë që ndodhi pasditen e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img