29,09,2023

Cana në formacionin e më të dobëtëve në Francë (Foto)

Must Read

Lorik-Cana-640x380-620x330

Paraqitja e dobët në ndeshjen që Nantes humbi 3:0 përballë Lilles, i ka siguruar Lorik Canës një vend në formacionin e dështimeve të kësaj jave në kampionatin francez, të përpiluar nga “football365.fr”.

Kapiteni i kombëtares nuk ka qenë futbollisti i vetëm i njohur në formacionin e më të dobëtëve të kësaj jave.

E gjithë kjo pasi përkrah kishte lojtarë të skuadrave me emër si Olimpique Marseille dhe Monaco, ekipe të cilat ashtu si Nantes pësuan humbje zhgënjyese në fundjavë.

Cana ka “fituar” vendin në këtë formacion pasi humbi thuajse çdo duel me sulmuesin portugez Eder gjatë ndeshjes së të dielës.

cana 2

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img