03,12,2023

Byroja rrëzon kërkesën e PD për përjashtimin e Ramës nga Kuvendi

Must Read

 

Byroja e Parlamentit u mblodh për të shqyrtuar kërkesën e PD-së në lidhje me përjashtimin e Kryeministrit Rama me 10 ditë nga punimet e Kuvendit.

Shkak për këtë kërkesë të PD-së, ishte fjala e Kryeministrit të enjten e shkuar në parlament, ku ai e cilësoi opozitën si një “tufë e vogël… që kërkon të hajë njëri tjetrin”.

Të enjten e shkuar kjo solli reagime të forta nga deputetët e opozitës, të cilët tentuat t’i ndalonin edhe fjalën kryeministrit.

The post Byroja rrëzon kërkesën e PD për përjashtimin e Ramës nga Kuvendi appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img