25,06,2024

Bylbyl Sokoli tregon nëse do të mbetet te Ferizaj pas përfundimit të këtij edicioni

Must Read

Ferizaj është njëra prej skuadrave më në formë në Superligën e Kosovës.

Me ardhjen e Bylbyl Sokolit, Ferizaj është këndellur në mënyrën më të mirë të mundshme, madje duke i ikur edhe barazhit.

Në ndeshjet e fundit, Ferizaj ka mposhtur Flamurtarin dhe Ballkanin, kurse në ndeshjen e radhës e pret Lirinë.

Ndërkaq, i ftuar në “Sport Show”, Sokoli ka treguar nëse do të mbetet te Ferizaj pas përfundimit të edicionit.

“Do të vazhdoj në klub, kam kontratë dy-vjeçare me klubin”, tha Sokoli./Zëri.info

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img