23,04,2024

Burnley – Chelsea, ky është tifozi hero që ka “pushtuar” mediet (FOTO)

Must Read

Nëse jo në fushë, fitues pati në tribuna te tifozët.

Ishte një tifoz që bëri një gjest të madh duke evituar një përplasje të fuqishme të topit në fytyrën e një fëmije, që po e ndiqte nga afër ndeshjen.

shsosso

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.  

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img