13,06,2024

Britani, kërkohet dorëheqja e David Cameron

Must Read

Pas pranimit të kryeministrit britanez, David Cameron, se ka pasur hise në fondet e babait të tij në Panama, tashmë kanë filluar edhe thirrjet e para për dorëheqjen e tij.

Hashtagut  #ResignCameron i është bashkuar edhe Eduard Snowden, ish-kontraktori i inteligjencës amerikane, transmeton koalb.com.

Duke iu përgjigjur dikujt që tha se shpreson se kryeministri do të japë dorëheqjen, Snowden tha: “Me respekt, shpresa nuk është një strategji”.

Në mëngjesin e sotëm në Tëitter ka filluar edhe fushata që kërkon dorëheqjen e kryeminsitrit David Cameron.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img