28,09,2023

Brenda kasollës në Greqi, ku shqiptari u gjet pa kokë (Foto+Video)

Must Read
Bledar Terpollari

I riu u gjet i vdekur dhe me kokë të prerë në kasollen që duket në foto dhe trupi i tij u gjet nga pronari i fermës.

Prej dy muajsh, Terpollari punonte në këtë fermë si çoban dhe kjo është konfirmuar edhe nga pronari i cili i ka shpjeguar me detaje policisë kohën kur shqiptari shkoi të kërkonte pune dhe nëse kishte parë ndonjë gjë të dyshimtë në lidhje me të.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=j21JiiuxM9c?feature=oembed&w=640&h=360]

Nga ana tjetër, policia greke vijon ende hetimet për të gjetur autorët e krimit makabër. Gjatë këtyre dy ditëve janë shoqëruar në polici dhe janë marrë në pyetje disa persona, grekë dhe shqiptarë, të gjithë me të kaluar kriminale.

Këta të dyshuar mendohet se kanë pasuri lidhje me viktimën, pasi në celularin e Terpollarit u gjetën bisedat të tij pikërisht me të shoqëruarit nga policia. Hetimet në vijim pritet të përcaktojnë nëse ata kanë pasur gisht në vrasjen makabre të shqiptarit.

Sipas autopsisë, Bledar terpollari ishte qëlluar me një plumb çifteje që i kishte shkaktuar dhe vdekjen e më pas vrasësit i kishin prerë dhe kokën.

3 2 1

The post Brenda kasollës në Greqi, ku shqiptari u gjet pa kokë (Foto+Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Rektori Bajraktari mori pjesë në Konferencën e 7-të shkencore të Ballkanit Perëndimor në kuadër të Procesit të Berlinit

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, njëherit edhe kryesues i Konferencës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img