21,04,2024

“Bombë” nga Anglia: De Gea te skuadra e re për 70€ milionë

Must Read

“Le10Sport” raporton për një super-ofertë që e ka përgatitur klubi nga Madridi për portierin spanjoll.

“Los Blancos” do të dhurojnë 70 milionë euro për portierin e Manchester United, përcjellë “lajmi.net”.

Dëshira e tij e madhe është që një ditë të luajë në “Santiago Bernabeu”, por mbetet të shihet nëse United do t’ia plotësojë këtë dëshirë.

Trajneri Jose Mourinho, e konsideron De Gean të pashitshëm. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img