21,05,2024

“Bomba” e mbrëmjes: Ronaldo kryen testet mjekësore te Juventus

Must Read

“Martesa” Juventus – Cristiano Ronaldo duket gjithnjë e më pranë realizimit.
Deklarata “bombë” e mbrëmjes vjen nga ish-drejtori i Juves, Luciano Moggi, përcjellë “Lajmi.net”.
Ai ka theksuar që Ronaldo ka kryer testet mjekësore.

Në pikëpamjen time, ai tashmë ka nënshkruar dhe ka kaluar testet mjekësore në Munich”, u shpreh Moggi.
Ronaldo pritet të nënshkruajë kontratë 4-vjeçare.
Transferimi i portugezit do t’i kushtojë 100 milionë euro kampionit italian. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img