17,04,2024

Bologna – Milan, diçka nuk shkon me këtë fotografi (FOTO)

Must Read

Dy ditë pas përfundimit të kësaj ndeshje, një fotografi e bërë në stadiumin ‘Renato Dall’Ara’, po bën jehonë të madhe në mediet sportive.

Është një përcjellës i lojtarëve që ka marrë vëmendjen e medieve. Ai është më i gjatë se lojtari i Milanit, Suso, të cilit ia ka zënë gjithë pamjen në fotografinë e bërë para fillimit të ndeshjes./Lajmi.net/

psdosdosd

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img