22,04,2024

Blushi: Ky Parlament i ka të numëruara orët

Must Read
Ben Blushi

Blushi thotë se me këtë, ky Parlament i ka të numëruara orët, ndërsa deklaron votën personale pro miratimit të reformës.

“Rëndësi ka që drafti të hyjë në seancë, unë do ta votoj. Por kjo mundësi s’po na jepet, unë e votoj pa kushte. Kjo që ndodhi, që u arrit një marrëveshje dhe pas 3 orësh thanë se nuk e kemi është qesharake. Pra, klasa politike gjen marrëveshje për të mos u marrë vesh. Kjo ka gjetur përcmim dhe neveri, natyrisht tek ndërkombëtarët. Ky parlament i ka të numëruara orët, për fat të keq. Rëndësi ka që reforma të votohet me 140 vota”, tha ai.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img