02,12,2023

Biznesmeni shqiptar që e pranon se është gay (Foto)

Must Read
Elton Iliriani

Elton Iliriani, publikisht deklaroi orientimin e tij seksual dhe vështirësitë që ndesh ky komunitet në vend.Ai është shef ekzekutiv i kompanisë “HeadHunter Group”.

Ai ka lindur në Tepelenë dhe tregon se është përballur mes vështirësive dhe pranimit të familjes.

Ai kërkoi në ditën ndërkombëtare të ndërgjegjësimit ndaj homofobisë që të pranonin realitetin, për ata qe nuk flasin hapur mbi këto sjellje seksuale.

Deklarata e tij u bë në aktivitetin për Indeksin e punësimit  ku jepen çmime për biznesin që ka politikë antidiskriminimi.

4 3 2 1

The post Biznesmeni shqiptar që e pranon se është gay (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img