30,05,2024

Bild: Zhvillimet në Maqedoni, shqetësuese

Must Read

Ai ka shprehur shqetësim të thellë për zhvillimet e fundit që u nxitën nga vendimi i Presidentit Ivanov për faljen e 56 funksionarëve kryesisht të pushtetit të dyshuar për vepra të ndryshme penale.

“Shteti duhet t’i kthehet rrugës evropiane si dhe të respektohen të gjitha Marrëveshjet politike”, ka nënvizuar Bild përmes një reagimi në tuiter./AlsatM

The post Bild: Zhvillimet në Maqedoni, shqetësuese appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img