29,09,2023

Betimi i presidentit në Kuvend (Drejtpërdrejt)

Must Read

hashim-1661

​Seancën solemne të Kuvendit të Kosovës, ku Hashim Thaçi do të betohet si president i vendit, mund ta ndiqeni drejtpërdrejt.

Në seancë pritet të marrë pjesë pozita dhe personalitete të ndryshme por jo edhe opozita.

Për ta ndjekur drejtpërdrejt klikoni KËTU

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img