07,12,2023

Besart Berisha rikthehet me gol për Melbournen (Video)

Must Read

berisha1

Besart Berisha është rikthyer në fushë pas suspendimit që morri nga federata e Australisë. Sulmuesi shqiptar ka qenë titullarë si gjithnjë për skuadrën e tij Melbourne Victory që u ndesh me Brisbane Roar.

Brisbane triumfoi në këtë takim me epërsi të ngushtë 2-1, duke bërë një rikthim sensacional në fund të ndeshjes.

Berisha shënoi golin e vetëm për skuadrën e tij në minutën e 86-të, ndërsa në të 88-tën dhe në të 92-tën vendasit shënuan dy gola për ta fituar takimin.

https://www.youtube.com/watch?v=JDvh0WhV0fM

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img