27,02,2024

Bersant Celina shënon dy gola për ekipin U-21 të Cityt (Video)

Must Read

celina

Kosovari Bersant Celina ka shënuar dy herë për ekipin e të rinjve të Manchester Cityt.

19-vjeçari Celina shënoi dy herë për Cityn ndaj Reading, në një fitore të thellë 3-0 të ‘Citizens’ të hënën mbrëma.

Celina shënoi në minutat 43 dhe 81, ndërsa në këtë takim luajti edhe kosovari tjetër Sinan Bytyqi, shkruhet në raportin e faqes zyrtare të Manchester Cityt. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img