25,05,2024

Berisha ironizon keq me referendumin e PS-së (Foto)

Must Read
Sali Berisha

PS sot ka mbajtur referendumin e saj të brendshëm lidhur me mandatin e kryetarit të partisë, post të cilin aktualisht e mbanë Edi Rama.

Por, rivali më i madh politik i Ramës, Sali Berisha ka ironizuar këtë referendum. Ai në një postim në facebook, duke publikuar edhe një foto në të cilën gjendet një gomar me qerre, e të cilën e drejton Rama, ka shkruar se sot votojnë të dytë për Ramën, shkruan lajmi.net

“O festë të madhe ka partia! Të dy do votojnë sot ne referendum për Ramen!!”, ka shkruar Berisha.

fo

 

The post Berisha ironizon keq me referendumin e PS-së (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img