08,12,2023

Berisha bën thirrje që të armatosen të gjithë qytetarët

Must Read
Sali Berisha

Ai ka thënë se shqiptarët duhet të armatosen për të mbrojtur pasurinë e tyre.

“I bëj thirrje të armatosen të sigurojnë armë për të mbrojtur pasuritë e tyre sepse nuk kanë asnjë siguri. Ju garantoj se opozita dhe qytetarët janë të gatshëm dhe ju të mos gjeni vrimë miu ku të futeni. Po po të armatosen. Të armatosen të gjithë qytetarët. T’u japim të drejtë të gjithë qytetarëve të armatosen, me këtë organizatë kriminale nuk ka rend e qetësi. Këta që hidhen sigurinë ia japin bandat me uniform dhe pa uniformë”, ka thënë Berisha në Kuvend.

The post Berisha bën thirrje që të armatosen të gjithë qytetarët appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img