15,06,2024

Berat, përplaset nga makina dhe përfundon në kanal,vdes 80-vjeçarja (Video)

Must Read

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 22:00  të mbrëmjes ku Vezire Ozuni po kalonte rrugën për të ikur në shpi ka përfunduar në kanal nga goditja e makinës.

80-vjeçarja menjëherë është transportuar për në spitalin rajonal të Beratit ku ka humbur jetën .

Në vendngjarje ka mbërritur policia ku po kryhen hetimet për shkaqet e aksidentit.

Ndërsa drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=4Tp-qbbfRsQ?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Berat, përplaset nga makina dhe përfundon në kanal,vdes 80-vjeçarja (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img